Φιλικό ξεμούδιασμα και νέα νίκη με τέσσερα γκολ

Ο Κεραυνός επικράτησε με 4-1. Το σκορ άνοιξε στο πρώτο ημίχρονο ο Κούστα με κεφαλιά έπειτα από γέμισμα του Καρβούνη για το 1-0. Η ομάδα μας πέτυχε δεύτερο γκολ με το Στασινό με κοντινό τελείωμα από κοντά για το 2-0 που ήταν και το αποτέλεσμα ημιχρόνου. Στην τελευταία φάση του πρώτου μέρους ο Κούστα δεν κατάφερε να κερδίσει από την άσπρη βούλα τον τερματοφύλακα της Δάφνης.

Στο δεύτερο ημίχρονο η Δάφνη μείωσε σε 2-1. Λίγα λεπτά μετά ο Κούστα με εντυπωσιακό σουτ εκτός περιοχής έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 3-1 και το τελικό 4-1 διαμόρφωσε ο Καραχανίδης.

Η σύνθεση του Κεραυνού (Παναγιώτης Λάγκης):Τσάπαλος, Σπανογιάννης, Ροδόπουλος, Μέρτικας, Καρβούνης, Στασινός, Σταυριανόπουλος, Καραχανίδης, Μπούρδος, Ν. Τρίγκας, Κούστα.

Έπαιξαν και οι: Σάχι, Κατσαμπέκης, Ζαφειρόπουλος, Τσιάτο, Φλάουερ.